Засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в районі Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

10 грудня 2019 року відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в районі Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Провів засідання т.в.о. голови райдержадміністрації Сергій Краснюк.


В засіданні взяли участь заступник голови районної ради, селищний голова, представники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, голова районної громадської організації “Союз Чорнобиль”, кореспондент газети “Новгородківські вісті”.


Розпочинаючи засідання, Сергій Миколайович акцентував увагу на подвигу тих людей, які не розуміючи наслідків аварії, кинулися рятувати людство від невидимого ворога. Сьогодні вони потребують допомоги з боку держави, як ніхто. На засіданні оргкомітету було обговорено питання медичного обслуговування та соціального захисту чорнобильців.


Членами оргкомітету прийнято рішення щодо відзначення вказаної дати та проведення заходів:
– 13 грудня 2019 року о 10. 00 біля пам’ятного знака ліквідаторам аварії на ЧАЕС селища Новгородка відбудеться мітинг-реквієм та покладання квітів;
-в релігійних громадах району буде проведено панахиди за загиблими учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС.


Працівниками закладів культури та освіти будуть проведені просвітницькі заходи, лекції, уроки, бесіди, виставки кращих дитячих малюнків, перегляди відеофільмів, які висвітлюють масштаби Чорнобильської аварії та подвиг українських ліквідаторів.

Джерело: Новгородківська районна державна адміністрація